ZALOGUJSprawdź jak możemy
pomóc Tobie!

Automatyzacja
procesów księgowych

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to na pewno wiesz, jak ważną rolę współcześnie odgrywa poszukiwanie wysokiej jakości, bezbłędności i terminowości realizowanych procesów. Tworząc MonPay, mieliśmy na celu stworzenie narzędzia, które pozwoliłoby zoptymalizować procesy finansowe w firmie w prosty i skuteczny sposób! Tak, abyś Ty mógł zyskać czas i środki na to, by działać lepiej, sprawniej i skuteczniej.

MonPay sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, gdzie potrzebna jest:

Poprawa jakości i dostępu do informacji finansowych

większa kontrola nad firmą

dostęp do danych w czasie rzeczywistym finansami

redukcja kosztów procesów biurowych

MonPay pozwoli zoptymalizować funkcjonowanie następujących działów w Twojej firmie:

Sprzedaży
Księgowości
Windykacji

Brzmi ciekawie?
Dowiedz się więcej!

Biuro Informacji Gospodarczej KIDT SA

Zweryfikuj swoich klientów!

KIDT BIG S.A. uprawnione jest do przyjmowania informacji gospodarczych o dłużnikach będących przedsiębiorcami i konsumentami, którzy mają problem z terminowym regulowaniem zobowiązań, udostępniania poprzez raporty informacji gospodarczych o dłużnikach ze Swojej bazy oraz innych baz z którymi współpracuje, w tym z baz publicznych, a także promowania wiarygodnych przedsiębiorców i konsumentów poprzez przyjmowanie i udostępnianie pozytywnej informacji o ich zachowaniach płatniczych.

Giełda Długów KIDG.pl

Odzyskaj swoje należności!

Internetowa Giełda Wierzytelności Krajowa Informacja Długów Gospodarczych jest elektroniczną platformą ogłoszeniową. Giełda Wierzytelności zwana również Giełdą Długów służy do samodzielnego zamieszczania ogłoszeń o sprzedaży wierzytelności. Są one publicznie prezentowane innym uczestnikom tego systemu w celu ich sprzedaży lub kompensaty.

Chcesz porozmawiać o szczegółach?
Nawiąż z nami kontakt już dziś!

Jesteśmy obecni w:

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą już teraz!

Bezpłatną konsultacja

Czas to pieniądz,
dlatego nie zwlekaj